HAKKINDA

VoIP-TR, 2008 yılından bu yana hizmet sağlamakta olup,  telekomünikasyon alanında alternatif telekom operatörü olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

VoIP-TR, bireysel, kurumsal ve çağrı merkezlerine IP telefon hizmeti vermenin yanı sıra müşterilerine santral çözümleri de sunmaktadır.

Sektörünün temsilcilerinin büyük sorunu olan hizmette devamlılık ve destek konularındaki eksiklikleri gidermeyi, telekomünikasyon alanında alternatif çözümler sunarak fark yaratmayı amaçlayan VoIP-TR, kesintisiz hizmet anlayışıyla sektörün önde gelen alternatif telekom operatörleri arasında yerini almıştır.

Vizyonumuz

Türkiye’de Telekom sektörünün gelişmesine ve tekelin bitmesine faydalı olacak gerekli teknolojiyi ve hizmeti şirketlere ve son kullanıcıya ulaştırmak, rekabet oluşturmak ve en iyi hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz

Bilgi birikimini sürekli geliştiren, teknolojik gelişmeleri uluslararası boyutta yakından takip eden VoIP-TR`nin misyonu, yenilikleri müşterilerine en güncel ve en iyi şekilde sunmak; kalite, hizmet anlayışı ile fark yaratmak, müşterilerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda hizmet alanını ve kalitesini sürekli geliştirmek ve sektörde büyümeyi sağlamaya yardımcı olmaktır.

Alan Adı Kaydedildi

18

Memnun Kullanıcı

476

Kodlanmış Site

16

Kayıtlı Çağrı Merkezi

41